Ja bym kupił mono Olimpu z tym że nie mega capsy ale tabletki czyli Olimp Creatine 1000, co do tauryny to nie wiem bo nigdy nie brałem więc głupot Ci pisać nie będę. Glutamina jest antykatabolikiem, u mnie się bardzo dobrze sprawdza z tym że biorę ją non stop nie tylko po cyklach keatynowych
[...] pol roku ponad,w ostatnim roku cwiczylem z 4miesiace i teraz cwicze od pazdziernika .. a ogolnie bralem pare lat w pilke oraz siatkowke . tam zawsze sie machalo w szkole i w ogole w domu wczesniej. kiedys okolo 4lat do tylu bralem kreatyne mono i wlasnie teraz chce zabrac ten jablczan ,jest ok? czy np moge jakis cell pump lub creatine xplode?
Nie lepsze CREATINE CITRATE od zwyklego mono?? Ja chcialem do tego kupic jeszcze GLUTAROL 1000 (czytalem ze w trening na mase glutamina jest bardzo wazna) i jakies HMB zeby dalo kopa kreatynie. Jeszcze 1 pytanie czy inwestowac cos w jakies bilko/gainer? http://www.sfd.pl/Dieta%2BTrening_na_mase_co_i_jak_-t315251.html<--Moja Dieta jak by ktos [...]
ja reflektuje mono. nie potrafie tego wytlumaczyc ale zdecydowanie najlepiej szlo mi na hi tec ktp creatine z faza nasycenia... teraz jak kupuje to zwykla rozdrobniona i biore w stalych dawkach. stackow i innych nie uzywam bo mi przesadzona pompa przeszkadza w treningach. aha i vitalmaxa nie polecam.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] od etapu 3 albo nawet 4. Co chodzi o cardio, to akurat kupiłem orbitrek do domu :3 kreatynke też zakupiłem mono + tauryna (creatine micronized 200 mesh + taurine ) z treca. co chodzi o ziemniaki, to nie przesadzać(1-2x w tygodniu)? bo wszedzie pisza, ze nie sa zdrowe ;< @edit B/T/W wyjdzie: [...]
-Bela alanina (nie wiem którą jeszcze) - bez roznicy, kazda sie sprawdzi:-) nie ma tutaj zbyt duzego wyboru jezeli chodzi o jaakaś inna forme, czy ewentualne dodatki w puszczce. -Kreatyna TREC CREATINE 100% - ok podstawowe mono - booster testosteronu EVOKE - podobno dobrze robi robotę - kwestia czy potrzebujesz tego typu suplementu?;-) - [...]
Jak na pierwszy cykl to tylko mono. Z tych co napisałeś to na miejscu twojego kolegi wziął bym Trec - Creatine Micronized + Taurine 900 g. Choć osobiście wolę MC Olimpu.
Co do Creatine Mega caps 1250 to z tego co wiem(mogę się mylić)na pierwszy cykl niezbyt lepiej to samo tylko tysiączka jeśli już chcesz capsy.Ale jak powszechnie wiadomo Mono najlepsze ;) mi kiedyś poradzili Kreatyne Prolab teraz sam ją polecam :)
jeżeli masz no xplode to stacki bym odpuścił , a brał czystą formę kretki np. no-x + Tri-Creatine Complex 300g jak lubisz dłuższe cykle to 300g czystej kretki może być za mało , możesz wtedy dokupić ok. 200g mono , jabłczanu , CEE , ka... wyjdzie ci mniej kasy niż przy stackach , a efekt ten sam za ta kase dokup se lepiej białko , o3 , witaminy , [...]
UNS WPC Econo 1,8kg + SCITEC 100% Creatine 500 gram + TREC NITROBOLON ENERGIZED c myslicie o takim zestawie ? Ile tego nitro kpic ? Czy te mono jest dobre?
kupie 2 opakowania tej kreatyny OLIMP Creatine Magna Power 120 do tego kupie myogenix 500 g pewnie zapytacie czemu ta kreatyne pisza ze jest dobra dziala tak samo jak mono tylko ze niezatrzymuje wody tylko plska bardzo wazne za 100 wke jakies fajne bialko jakiejs firmy tak zeby na 30 dni styklo biorac 2 dawki dzienni dzieki wam za tak zywa [...]
1. 2x Mutant Mass 6800 g - 400 / do zwiekszania ilosci kalorii - ok 2. 2x BCAA Mega Caps 300 kap - 175 / przed i po treningu - niepotrzebne 3. OLIMP Carbo 10kg - 180 / do uzytku po treningu - bardzo niepotrzebne ( masz mutanta) 4. Creatine micronized powder 1000g - 129,00 - ok 5. 2 x Anabolic HALO 1060 g - 320 lub Anabolic HALO 1060 g na po [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
remigio nie doradzaj jak sam potrzebujesz jeszcze elementarnej pomocy. Dobre odżywianie + trening = sukces. Suple to tylko dodatek, który nie jest konieczny... Kreatynę bierz najtańsze mono (sfd, vitalmax, creatine+beta alanine z activlabu), a dietę i tak tutaj wrzuć
ja też bede kończył redukcje w tym roku i od owego masówka a Turbo Creatine i mono do mnie juz paczuszka dotarła :-) http://i42.tinypic.com/11b2k3l.jpg Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-11-02 12:40:57
[...] schizandrol A i rózeniec górski - te ekstrakty ziołowe wraz z wit z rg B i bioperine mają dać max wykorzystanie nawet tak małych dawek kreatyny jaka jest w 2 porcjach turbo creatine stak. poza tym spróbujcie nowego iron pumpa - dla mnie super produkt dajacy dobry trening plus świetne samopoczucie po treningu wraz z regeneracją. stosowanie 1 [...]