SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • Mój pierwszy cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    Ja bym kupił mono Olimpu z tym że nie mega capsy ale tabletki czyli Olimp Creatine 1000, co do tauryny to nie wiem bo nigdy nie brałem więc głupot Ci pisać nie będę. Glutamina jest antykatabolikiem, u mnie się bardzo dobrze sprawdza z tym że biorę ją non stop nie tylko po cyklach keatynowych

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1820 Data: 2008-12-16 18:48:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jabłczan kreatyny

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] pol roku ponad,w ostatnim roku cwiczylem z 4miesiace i teraz cwicze od pazdziernika .. a ogolnie bralem pare lat w pilke oraz siatkowke . tam zawsze sie machalo w szkole i w ogole w domu wczesniej. kiedys okolo 4lat do tylu bralem kreatyne mono i wlasnie teraz chce zabrac ten jablczan ,jest ok? czy np moge jakis cell pump lub creatine xplode?

    Odpowiedzi: 71 Ilość wyświetleń: 6028 Data: 2012-12-14 17:07:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase za 200zl???

    Post
    Odżywki i suplementy

    Nie lepsze CREATINE CITRATE od zwyklego mono?? Ja chcialem do tego kupic jeszcze GLUTAROL 1000 (czytalem ze w trening na mase glutamina jest bardzo wazna) i jakies HMB zeby dalo kopa kreatynie. Jeszcze 1 pytanie czy inwestowac cos w jakies bilko/gainer? http://www.sfd.pl/Dieta%2BTrening_na_mase_co_i_jak_-t315251.html<--Moja Dieta jak by ktos [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4416 Data: 2007-02-09 21:31:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o podpowiedzi i ocene cyklu

    Post
    Odżywki i suplementy

    tak ale po mono mnie zalewa a czytalem ze po kre-alkalyn wlasnie nie zalewa czyli co pozostal bys na moim miejscu przy creatine xplode ?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1563 Data: 2012-12-19 11:24:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MONO czy jest sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja reflektuje mono. nie potrafie tego wytlumaczyc ale zdecydowanie najlepiej szlo mi na hi tec ktp creatine z faza nasycenia... teraz jak kupuje to zwykla rozdrobniona i biore w stalych dawkach. stackow i innych nie uzywam bo mi przesadzona pompa przeszkadza w treningach. aha i vitalmaxa nie polecam.

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 3622 Data: 2009-05-27 19:13:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MASA - PYTANIA :3

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] od etapu 3 albo nawet 4. Co chodzi o cardio, to akurat kupiłem orbitrek do domu :3 kreatynke też zakupiłem mono + tauryna (creatine micronized 200 mesh + taurine ) z treca. co chodzi o ziemniaki, to nie przesadzać(1-2x w tygodniu)? bo wszedzie pisza, ze nie sa zdrowe ;< @edit B/T/W wyjdzie: [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1950 Data: 2014-03-09 23:36:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • -Bela alanina (nie wiem którą jeszcze) - bez roznicy, kazda sie sprawdzi:-) nie ma tutaj zbyt duzego wyboru jezeli chodzi o jaakaś inna forme, czy ewentualne dodatki w puszczce. -Kreatyna TREC CREATINE 100% - ok podstawowe mono - booster testosteronu EVOKE - podobno dobrze robi robotę - kwestia czy potrzebujesz tego typu suplementu?;-) - [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1188 Data: 2020-01-28 22:03:02 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Co na pierwszy cykl kreatynowy ??

    Post
    Odżywki i suplementy

    Jak na pierwszy cykl to tylko mono. Z tych co napisałeś to na miejscu twojego kolegi wziął bym Trec - Creatine Micronized + Taurine 900 g. Choć osobiście wolę MC Olimpu.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1301 Data: 2009-10-23 21:08:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co poleca bogowie !

    Post
    Odżywki i suplementy

    Co do Creatine Mega caps 1250 to z tego co wiem(mogę się mylić)na pierwszy cykl niezbyt lepiej to samo tylko tysiączka jeśli już chcesz capsy.Ale jak powszechnie wiadomo Mono najlepsze ;) mi kiedyś poradzili Kreatyne Prolab teraz sam ją polecam :)

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2798 Data: 2008-08-14 10:21:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no xplode

    Post
    Odżywki i suplementy

    jeżeli masz no xplode to stacki bym odpuścił , a brał czystą formę kretki np. no-x + Tri-Creatine Complex 300g jak lubisz dłuższe cykle to 300g czystej kretki może być za mało , możesz wtedy dokupić ok. 200g mono , jabłczanu , CEE , ka... wyjdzie ci mniej kasy niż przy stackach , a efekt ten sam za ta kase dokup se lepiej białko , o3 , witaminy , [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4561 Data: 2007-08-15 22:11:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaka przedtreningowka?

    Post
    Odżywki i suplementy

    UNS WPC Econo 1,8kg + SCITEC 100% Creatine 500 gram + TREC NITROBOLON ENERGIZED c myslicie o takim zestawie ? Ile tego nitro kpic ? Czy te mono jest dobre?

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 6095 Data: 2012-01-02 18:03:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doradzcie (CP, MONO)

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja bym Ci proponowal: dual stage creatine firmy qse (mieszanka mono+jablczan) i do tego nitro2(stack) piekny cykl

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2711 Data: 2006-09-16 10:36:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL

    Post
    Odżywki i suplementy

    kupie 2 opakowania tej kreatyny OLIMP Creatine Magna Power 120 do tego kupie myogenix 500 g pewnie zapytacie czemu ta kreatyne pisza ze jest dobra dziala tak samo jak mono tylko ze niezatrzymuje wody tylko plska bardzo wazne za 100 wke jakies fajne bialko jakiejs firmy tak zeby na 30 dni styklo biorac 2 dawki dzienni dzieki wam za tak zywa [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 5100 Data: 2009-02-28 20:21:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1. 2x Mutant Mass 6800 g - 400 / do zwiekszania ilosci kalorii - ok 2. 2x BCAA Mega Caps 300 kap - 175 / przed i po treningu - niepotrzebne 3. OLIMP Carbo 10kg - 180 / do uzytku po treningu - bardzo niepotrzebne ( masz mutanta) 4. Creatine micronized powder 1000g - 129,00 - ok 5. 2 x Anabolic HALO 1060 g - 320 lub Anabolic HALO 1060 g na po [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1190 Data: 2009-08-08 18:26:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w budowaniu masy

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    remigio nie doradzaj jak sam potrzebujesz jeszcze elementarnej pomocy. Dobre odżywianie + trening = sukces. Suple to tylko dodatek, który nie jest konieczny... Kreatynę bierz najtańsze mono (sfd, vitalmax, creatine+beta alanine z activlabu), a dietę i tak tutaj wrzuć

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 858 Data: 2014-04-10 07:55:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Atp Creatine czy cm3

    Post
    Odżywki i suplementy

    no w tym atp creatine na jedna porcje (6g) przypada 3.4g mono i 2.6g jablczanu Zmieniony przez - johny91 w dniu 2008-05-05 13:31:52

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2985 Data: 2008-05-05 13:31:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Atp Creatine czy cm3

    Post
    Odżywki i suplementy

    no wlasnie wiem dlatego pytam sie o to atp creatine bo wyszlo by m ina wiecej, a mono nie chce bo mi nie przypadlo

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2985 Data: 2008-05-05 23:37:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyniki konkursu TURBO CREATINE

    Post
    Iron Horse Series

    ja też bede kończył redukcje w tym roku i od owego masówka a Turbo Creatine i mono do mnie juz paczuszka dotarła :-) http://i42.tinypic.com/11b2k3l.jpg Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-11-02 12:40:57

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 5046 Data: 2011-11-02 11:26:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyniki konkursu TURBO CREATINE

    Post
    Iron Horse Series

    I jeszcze takie małe pytanko, w jakich porach i jak dawkować Turbo Creatine stacka + czyste mono?

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 5046 Data: 2011-11-02 17:04:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyniki konkursu TURBO CREATINE

    Post
    Iron Horse Series

    [...] schizandrol A i rózeniec górski - te ekstrakty ziołowe wraz z wit z rg B i bioperine mają dać max wykorzystanie nawet tak małych dawek kreatyny jaka jest w 2 porcjach turbo creatine stak. poza tym spróbujcie nowego iron pumpa - dla mnie super produkt dajacy dobry trening plus świetne samopoczucie po treningu wraz z regeneracją. stosowanie 1 [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 5046 Data: 2011-11-02 17:52:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)